LSG ochranný náter proti výskytu plesní, bakterií, hub a kvasníc

Na zateplených fasádach a na sever situovaných múroch je výskyt plesní, baktérií, húb a kvasiniek najčastejšie. Plesne sa veľakrát tvoria aj z vnútorných strán zateplených domov. Pre riešenie problému ako sa týchto nežiaducich nečistôt zbaviť je revolučný náter proti plesniam LSG, ktorý Vaše napadnuté múry tohto problému efektívne zbaví. Umývanie okien Martin Vám zaistí kompletný servis v odstránení plesní, rias, húb, hoci lúhom výkvetov a iných mikroorganizmov z akéhokoľvek povrchu.

Princip fungovania náteru LSG

Pôsobenie prípravku LSG je založené na úplne novom princípe lokálnej zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom, spôsobí lokálne zmenu v koncentrácii iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej roztrhnutie. Pri bunkách vyšších organizmov k tomuto javu nedochádza a zostávajú tak pri kontakte nepoškodené. Ošetrené plochy sú odolné dažďu, vlhkosti, UV žiareniu a sú umývateľné so zvýšenou oteruvzdornosťou. Náter proti plesniam LSG je ekologický so selektívnou a trvalou funkciou. V 100% spoľahlivosti sa garantuje účinok náteru LSG 4-6 rokov a v obmedzenej miere bude fungovať cca do 10 rokov. Výrobca garantuje záruku 2 roky.

Po aplikácii náteru LSG

Po aplikácii náteru LSG

 

Podrobný opis náteru

Najprv mechanicky odstránime napadnuté miesta plesňou a mikroorganizmy pomocou čistiaceho prostriedku na báze chlóru vydezinfikujeme. Potom miesto starostlivo umyjeme a vysušíme. Po vysušení muriva na poškodené miesto aplikujeme tenkú vrstvu revolučného náteru LSG, s ktorým docielime priedušnosť muriva. Vonkajšia vlhkosť sa už do muriva nedostane. Po nanesení ochrannej vrstvy LSG a jej dokonalom preschnutí, sa dá príslušné miesto pretrieť maľbou. Pri fasádach postupujeme obdobne ako pri vnútorných stenách s tým rozdielom, že fasádu je možné vyčistiť vysokotlakovým prístrojom s hasiacim prostriedkom na báze chlóru. LSG nátery možno aplikovať na vápenno-cementové omietky, betóny, keramické obklady, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné, silikátové farby a iné.

Umývanie okien Martin ponúka ďalšie služby:

Vykonávame strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, ďalej umývanie, čistenie, leštenie okien, na sklenené povrchy nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá sa odporúča aplikovať na sklenené výplne so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach . Po dohode so zákazníkmi čistíme rolety, lamely a markízy. Realizujeme denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, opravujeme, natierame a čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku realizujeme všetky naše služby v oblasti upratovania. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.