Umývanie okien domácností, firiem Martin

Každá zákazka, ktorú realizujeme musí byť zahájená a ukončená kompetentnou osobou. V našej firme je to vedúci našich zamestnancov tzv. majster. Táto osoba je zodpovedná za prebratie a následné odovzdanie dokončenej zákazky do rúk zákazníka. Čistenie je považované za ukončené vtedy, keď zákazník podpíše preberací protokol a svojím podpisom vyjadrí spokojnosť s vykonanou prácou. Svojím podpisom potvrdzuje, že odovzdaná práca nevykazuje žiadnu škodu, bola dokončená kompletne a vykonaná v dohodnutej kvalite. Všetky naše zákazky sú realizované kmeňovými zamestnancami firmy. Na týchto zamestnancov sa vieme spoľahnúť a vieme garantovať ich bezúhonnosť. Z toho dôvodu nevyužívame služby brigádnikov z agentúr alebo subdodávateľské firmy na umývanie a čistenie okien Martin. Naši zamestnanci priebežne absolvujú školenia v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a sú oboznamovaní s najnovšími postupmi a čistiacimi technológiami. Aj vyčistenie rámov okien patrí ku kvalitnému umývanie okien bytu, domácnosti, domu a firiem Martin. Aby sme mohli zabezpečiť čo najkvalitnejší výsledok, máme vypracovaný špecifický postup umývania. Prvým krokom je odmastenie a umytie presklennej plochy saponátovým roztokom. Po umytí necháme plochu preschnúť a následne vyleštíme bavlnenou plienkou. K umývanie okien v bytoch, domácnostiach, súkromných a nájomných domoch a firmách Martin patrí taktiež čistenie okien, výkladov a iných presklenných plôch vo výškach a na ťažko prístupných miestach. Pre výškové umývanie okien bytov, domácností, súkromných domov a firiem Martin používame horolezeckú a speleologickú techniku, hydraulické ramená či vysokozdvižné plošiny. Pokiaľ si môžeme vybrať techniku pre výškové umývanie okien, skiel a presklenných plôch v byte, súkromnom a rodinnom dome, vo vile a firme Martin a okolité podmienky to dovoľujú, preferujeme hydraulické ramená a plošiny pred horolezeckou a speleologickou technikou. Dokážeme takýmto spôsobom zaistiť akékoľvek čistenie a umývanie okien pre byt, súkromný a rodinný dom, domácnosť, víl a firiem Martin.

Sme schopný odstrániť a vyčistiť grafiti Martin. Nanášame a aplikujeme AGO /antigraffitovú ochranu, antigrafitový nástrek Martin/. Následne na nami ošetrených plochách vykonávame servis a robíme odstránenie a vyčistenie graffiti Martin. Na základe vlastných skúseností Vám zaručíme fungovanie ochrany antigrafitového systému Prievidza – Martin bez grafitu a grafitového znečistenia Martin.

Vykonávame pre svojich zákazníkov aj upratovanie po stavbách Martin, upratovanie po remeslách Martin, strojové čistenie a tepovanie kobercov Martin,voskovanie a fluatácia podláh, strojové upratovanie po rekonštrukcii Martin a generálne čistenie podláh Martin. Martin taktiež dať dolu, strhnúť polepy, ochranné fólie, reklamné akcie a banery zo skiel a podkladov Martin.

V našej ponuke služieb nájdete aj pravidelné a denné upratovanie bytu, domu, domácností, rezidencií, víl, kancelárií a firiem Martin.

Pre viac informácii kliknite SEM.