Umývanie okien domu, domácnosti Martin

Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA počas svojej existencie nadobudla množstvo zákazníkov v Českej a Slovenskej republike, v Rakúsku a Nemecku, pre ktorých zabezpečujeme kvalitné umývanie a čistenie okien.

Dlhodobé fungovanie našej spoločnosti je zárukou, že máme dostatok skúseností pre umývanie a čistenie okien pre domy, byty, domácnosti, obchody, prevádzky, kancelárie, firmy Martin a máme vypracovaný efektívny postup ako zabezpečiť prácu čo najkvalitnejšie.

Postup, ktorý používame pre umývanie okien Martin sa skladá z nasledovných krokov. Najprv vyčistíme a umyjeme okenný rám a parapetu a následne vyčistíme všetky presklenné plochy pomocou saponátového roztoku, ktorý je určený na čistenie a odmasťovanie presklenných povrchov. Používame pri tom čistý rozmývač, ktorý roztok dobre na plochu rozotrie. Následne takto nanesený roztok pomocou stierky s kvalitnou gumou zotrieme. Po umytí necháme okná poriadne preschnúť a po ich uschnutí, povrch vyleštíme suchou bavlnenou plienkou. Nepoužívame pri leštení presklenných plôch žiadne leštiace prostriedky. Ak by sme ich použili na oknách by zanechali nevzhľadné ťahy a kruhy, ktoré by boli výrazne hlavne po dlhšom čase. Keď pri umývanie a čistenie okien pre dom, byt, domácnosť, obchod, prevádzku, kanceláriu, firmu Martin takéto prostriedky nepoužijeme, výsledkom budú okná, ktoré si dlhú dobu zachovajú svoju čistotu.

Máme k dispozícií vybavenie ao je horolezecká a speleologická technika, hydraulické ramená a vysokozdvižné plošiny, takže nie je pre nás problémom zabezpečiť aj umývanie a čistenie okien v dome, byte, domácnosti, obchode, prevádzke, kancelárii, firme v Martin zle prístupných miestach či vo výškach.

Na fasádach budov z rôznym povrchom vieme odstrániť a vyčistiť grafiti Martin. Prvým krokom je nástrek, ktorý sa postará o odstránenie grafitu a následne a následne aplikujeme AGO/anitigrafitovú ochranu, antigrafitový nástrek Martin /. Samozrejme, zabezpečujeme aj následný servis a robíme aj odstránenie a vyčistenie graffiti Martin na nami ošetrených plochách v prípade, že fasáde sa objaví nový graffit. Je treba podotknúť, že na nami ošetrených plochách PRACUJEME TAKMER ZDARMA. Máme vďaka dlhoročnej skúseností v oblasti ochrany antigrafitového systému Martin – budova bez grafitu a grafitového znečistenia Martin, prepracovaný postup ochrany budov a vieme tak zaručiť úspech nami realizovaného postupu.

Pre zákazníkov ponúkame aj hĺbkové strojové čistenie a tepovanie kobercov v dome, byte, domácnosti, prevádzke, obchode, firme a kancelárii Martin, upratovanie po maľovaní a maliaroch Martin, upratovanie po stavbe Martin, upratovanie po remeselníkoch Martin, upratovanie po rekonštrukcii Martin, strojové a generálne čistenie podláh Martin, voskovanie a fluatácia podláh Martin. Ďalej vieme dať dolu, strhnúť polepy, ochranné fólie, reklamné akcie, banery zo skla a podkladov Martin.

V ponuke našich služieb máme aj pravidelné a denné upratovanie bytu, domu, domácností, rezidencií, víl, firiem a kancelárií Martin a umývanie okien Martin.

Pre viac informácii kliknite SEM.