Umývanie okien domácností a firiem Martin

Naša upratovacia spoločnosť, A SERVIS LIPKA počas svojho dlhoročného pôsobenia v oblasti umývania okien, získala veľké množstvo stabilných zákazníkov, pre ktorých realizujeme umývanie okien domácností, bytov, firiem Martin.
Naši kvalifikovaní zamestnanci tvoria team, ktorí je schopný pre Vás zabezpečiť pri umývanie okien pre byt, dom domácnosť, kanceláriu, firmu Martin prácu, ktorá je vykonaná kvalitných spôsobom a jej výsledkom sú dokonale čisté okná.
Postup, ktorý aplikujeme pri umývanie okien kancelárií, obchodov, prevádzok, firiem, domácností, bytov a domov v Martin zabezpečí, aby pri našej práci nedochádzalo k poškodzovaniu majetku zákazníka a aby znečistená voda od umývania okien nepoškodila podlahu alebo maľbu.
Na umývanie okien v bytoch, súkromných domoch, domácností, kancelárií a miesta kde sídli firma Martin používame špecializované nástroje a pomôcky, vyrobené z kvalitných materiálov. Vďaka tomu dokážeme vykonať požadovanú prácu bez poškodenia okien, výkladov a iných presklených plôch.
Odstrániť ochranné fólie Martin, odstrániť a vyčistiť reklamné či nedovolené polepy Martin je možné niekoľkými spôsobmi. My využívame špeciálne korundové žiletky s priemerom minimálne 10 cm, ktoré dokážu odstrániť a vyčistiť presklené plochy bez ich poškodenia a tento postup sa nám osvedčil ako najvhodnejší.
V obchodných centrách je možné nájsť množstvo prevádzok, ktoré majú svoje výlohy poznačené škrabancami a ryhami, ktoré vznikli neodbornou činnosťou a nevhodne zvolenými pomôckami. Takýmito nevhodnými a často využívanými pomôckami sú nože, stierky alebo oceľové špachtle. Tieto ryhy a škrabance sú viditeľné hlavne pri bližšom pohľade smerom k reflektorom, ktorými sú tieto výlohy osvetlené.
Upratovanie po stavbe Martin, upratovanie po rekonštrukcii Martin, strojové, upratovanie po maľovaní a maliaroch Martin a generálne čistenie podláh Martin, voskovanie fluatácia podláh Martin a strojové čistenie a tepovanie kobercov Martin dokážeme zabezpečiť podľa potrieb svojich zákazníkov. Špecializovaná metóda na strojové čistenie a tepovanie kobercov Martin, ktorú realizujeme vykazuje výborné výsledky.
Problémom pre nás nie je ani požiadavka odstrániť a vyčistiť grafiti Martin. Realizujeme špeciálny nástrek na odstránenie grafitu a následne aplikujeme AGO/ antigraffitovú ochranu, antigrafitový nástrek Martin /. Zabezpečíme pre zákazníkov aj následný servis a vykonáme aj odstránenie a vyčistenie graffiti Martin – budova bez grafitu a grafitového znečistenia Martin. Taktiež vykonávame pravidelné a denné upratovanie bytu, domu, domácností, rezidencií, víl, kancelárií a firiem Martin. Pretože spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá, realizujeme denné a pravidelné upratovanie bytu, domácnosti, kancelárie Martin podľa požiadavky a potreby zákazníka a s ohľadom na jeho časový plán
Vieme dať dolu, strhnúť polepy, ochranné fólie, reklamné akcie a banery zo skla a podkladov Martin. Dokážeme taktiež odstrániť a vyčistiť grafiti Martin.
Na základe potrieb zákazníkov vykonávame aj denné a pravidelné upratovania vo firme Martin a v domácnostiach.

Pre viac informácii kliknite SEM.